İşten Ayrılmadan Önce Dikkat

İşten Ayrılmadan Önce Dikkat

Fazla mesai hesaplama
ile çalışma bilgileriniz ve haftalık çalışma süreniz sayesinde fazladan yapmış olduğunuz mesai sonucunda ne kadar ücret alacağınızı hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı sizlere doğru bilgileri sunduğu için haftalık çalışma saatinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Mesai ücretleri haftalık çalışma saatine göre değiştiği için alınan ek ücretlerde de değişiklik olmaktadır.

Emeklilik hesaplama
hizmeti ile SGK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur gibi hesaplamaları yaparak emekliliğinizi öğrenebilirsiniz. Ne zaman emekli olabilirim ve emeklilik hesaplama hizmeti sayesinde çalışmış olduğunuz kurum ve bağlı olduğunuz sandığı seçerek emekliliğinizi öğrenebilirsiniz. Bunu için ilk işe başlama tarihinizi, yaş gibi bilgilerinizi girdikten sonra hesapla butonuna basarak emekliliğiniz kısa sürede hesaplayabilirsiniz.

Kıdem ihbar hesaplama
, işçilerin işveren tarafından çıkarılması sonucu alacakları tazminatları hesaplamaları için geliştirilen bir araçtır. Bu araç sayesinde ihbar, kıdem tazminatlarınızı detaylı bilgilerle öğrenebilirsiniz. Sistem üzerinden yapılan hesaplamada alınan tüm vergiler düşüldükten sonra net bilgi verilmektedir. Formda istenilen gerekli bilgileri doldurduktan sonra hesaplama düğmesine basarak ne kadar tazminat alacağınızı öğrenebilirsiniz. Teknik ayrıntılar için
e devlet giriş
yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*