Kevin Spacey Üç Farklı Erkek Tarafından Daha Cinsel Tacizle Suçlandı!

Geçtiğimiz günlerde Anthony Rapp’i taciz etiğini itiraf eden Kevin Spacey, bu kez de üç farklı erkek tarafından daha cinsel tacizle suçlanıyor.

Hollywood cinsel taciz skandallarının gölgesinde sıkıntılı günler geçiriyor. Harvey Weinstein davası giderek karmaşık bir hale bürünürken sektör bir bir çözülmeye devam ediyor.

Hatırlarsanız geçtiğimi günlerde Kevin Spacey, Anthony Rapp‘e uyguladığı cinsel saldırı sebebiyle özür dileyip, alkollü olduğunu ve yaşananları hatırlamadığını belirtirken; oyuncu şu günlerde üç yeni iddianın odak noktasında kaldı. Meksikalı oyuncu Roberto Cavazos, belgesel yönetmeni Tony Montana ve isimsiz birinin suçladığı Spacey, konuya ilişkin bir açıklama yapmadı.

Cavazos Londra’da çalıştığı dönemde, Spacey yönetmendi. Oyuncunun ifadesine göre, Spacey sette piknik düzenleyip insanlara ‘asılırdı’. Cavazos oyuncunun özellikle 30 yaşın altındaki erkeklere deyim yerindeyse ‘sarkıntılık’ yaptığını iddia etti. Montana ise 2003 yılında Spacey’nin kendisine tacizde bulunduğunu öne sürdü.

Kaynak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*